Contact


 
S.C. EL-CO S.A   EL-CO CERAM Inc.
Unitate de productie si sediul central   Firma de distributie pentru USA
         
     
    Christiane Pelletier  Director general
         
     
Str. Fabricii Nr. 9 
525400 Targu Secuiesc, Covasna
  806, Guimond Blvd 
Longueuil, Quebec
Romania   Canada, J4G 1T5
Tel +40-(0)267-362520   Tel +01-(450) 677-9595
Fax +40-(0)267-360777   Fax +01-(450) 677-0542
E-mail office@el-co.ro   E-mail  christiane@el-co.ca

 

Director General:

Ciprian Pulbere           ciprian@el-co.ro

   

 

Director Economic:

 Viorica Nanca            nanca.v@el-co.ro

   
         

 

 Director Productie:

  Keresztes Istvan  keresztes.i@el-co.ro

   

 

Director Tehnic    

  Alexandru Nagy         nagy.s@el-co.ro

                                  EL-CO EXIBITION
         

 

Director vanzari export:

  Koblos Arpad             koblos.a@el-co.ro

                                 

   

  Serviciu  vanzari intern:

 Ilyes Gabor  ilyes.gabor@el-co.ro


 

   
     
         
         
         

 

Rute acces auto Targu Secuiesc

 

Accesul auto spre Targu Secuiesc se poate face din mai multe directii in functie de locul de plecare. Va rugam sa luati in considerare urmatoarele rute:

Rute auto spre Targu Secuiesc

Bucuresti (Aeroportul Otopeni) - 226 Km 
Bucuresti - Brasov - E 60 
Brasov - Targu Secuiesc E 574

Satu Mare - 535 Km 
Satu Mare - Cluj Napoca - Alba Iulia E 81
Alba Iulia - Sibiu - Brasov E 68 
Brasov - Targu Secuiesc E 574

Bors - 410 Km 
Bors - Oradea E 60
Oradea - Cluj Napoca - Tg. Mures - Targu Secuiesc

Nadlac - 460 Km 
Nadlac - Arad E 68
Arad - Deva - Sibiu - Brasov E 68
Brasov - Targu Secuiesc E 574

Moravita - 533 Km 
Moravita - Timisoara E 70
Timisoara - Deva E 70, E 68
Deva - Sibiu - Brasov E 68
Brasov - Targu Secuiesc E 574

Gura Vaii - 409 Km 
Gura Vaii - Drobeta Turnu Severin E 70
Drobeta Turnu Severin - Tg. Jiu 67
Tg. Jiu - Ramnicu Valcea - Brasov 73 C, E 574 
Brasov - Targu Secuiesc E 574

Giurgiu - 283 Km 
Giurgiu - Bucuresti E 70
Bucuresti - Brasov E 60
Brasov - Targu Secuiesc E 574

Vama Veche - 501 Km 
Vama Veche - Constanta E 87
Constanta - Bucuresti 22C, 3A 
Bucuresti - Brasov E 60 
Brasov - Targu Secuiesc E 574

Albita - 245 Km 
Albita - Bacau E 581, 2F 
Bacau - Targu Secuiesc E 574

Ungheni - 250 Km 
Ungheni - Iasi
Iasi - Targu Frumos -  Roman E 85 (partial)
Roman - Bacau - Targu Secuiesc E 85 E 574

Siret - 298 Km 
Siret - Suceava E 85
Suceava - Bacau E 85
Bacau - Targu Secuiesc E 574